Друк фотографій на полотні – гарний подарунок на спогади

Друк фото на полотні – гарний подарунок собі або своїм близьким чи знайомим. Таким чином, можна вибрати свою улюблену фотографію і створити з неї свій полотно. Хоча, краще звичайно ж замовити окрему фотосесію. Якщо фотографія окремо створюється для друку на полотні, це істотно впливає на якість кінцевого результату.

Цікаво буде виглядати на полотні портрет або зйомка Love story. Адже, якщо раніше щоб отримати картину із зображенням себе потрібно було платити нечувані гроші, то сьогодні це легко і доступно піддається реалізації за допомогою фотографії. Портрети людей, зроблені на якісну фототехніку з наступною обробкою та печаттю на холсті, виглядають просто чудово. Такі картини завжди дарують масу позитивних емоцій та спогадів.

Також цю послугу у Києві часто замовляють для весільних фотосесій (http://www.olegasphoto.com.ua/index.php/svadebnoe-foto). Наречені, сфотографовані у романтичній атмосфері у день весілля, вельми гарно виглядають на холсті. Таке фото може стати прикрасою у інтер’єрі квартири, що буде нагадувати про цей пам’ятний день.

Спеціально оброблена фотографія, роздрукована на фактурном аркуші практично не відрізняється від картини, написаної професійним художником. Проте за ціною та часом роботи ця пропозиція значно привабливіша.

Завдяки сучасній техніці обробки з фотографії з можна зробити картину маслом або пастеллю в стилі імпресіонізму (наприклад). Адже у імпресіонізму є певні схожості з фотографією. У імпресіоністів принциповим елементом живопису є світло. Вони не малюють контурний малюнок  та світлотінь. Глибина передається не перспективою, а показується за рахунок пом’якшення  колірних тональностей. Ця техніка дозволяє створити унікальну м’яку та романтичну атмосферу.

Замовити послугу фотосесії з наступною обробкою на полотні можна як для себе, так і оформивши подарунковий сертифікат на іншу людину. Такий сертифікат – відмінний подарунок на свято або знаменну подія. Втім, таким чином можна зробити приємно близькій людині просто так, без приводу.

Ціна на цю послугу складається з вартісті фото сесії (більш детально: http://www.olegasphoto.com.ua/index.php/fotosessii) + 100грн за оброблення знімку для друку на полотні + вартість друку в залежності від обраного формату. Час оформлення такої роботи коливається від одного до двох тижднів, в залежності від зайнятості фотографа.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.