Органічні добрива та поради

Органічні добрива та поради

Органічні добрива та поради

Органічні добрива та поради

Вносьте в грунт органічні добрива. Органічні добрива покращують фітосанітарний стан землі, вони важливі для здоров’я землі та саду в цілому. Як можна більше органіки повертайте землі. Чим регулярніше органічні добрива заносять у грунт, тим менше значення має якість (вид) орг. добрив.Вважаю, що можна використовувати мінеральні добрива “вироблені на заводі”. Головна роль в екосистемі саду належить рослинам. А мінеральні добрива посприяють виростити рослини, травичку навіть на безплідній грунті – мінеральні добрива перевтілився рослинами в органіку і органіка повернеться грунті.

Повні мінеральні добрива також роблять краще фітосанітарний стан землі, нарощують стійкість рослин до дії шкідливих організмів і несприятливих умов зовнішнього середовища і при всьому цьому фактично не роблять вплив на корисні грунтові організми (побічно навіть сприяють зростанню їх кількості).

Використовуйте для підгодівлі тільки повні мінеральні добрива, змішуйте мінеральні добрива з органічними (компостом, перегноєм, торфом) – це робить їх більш дієвими, більш ефективними, ніж при впровадження кожного виду по-окремо, компенсує недоліки кожного виду добрив, допомагає уникнути втрат і ймовірного дисбалансу поживних речовин у грунті.

Повне добриво має включати кальцій (і магній) (приклад: консистенції N1 + N2 Митлайдера). В іншому випадку потрібно постійне вапнування. Гноївковий перегній – приклад повного органічного добрива. Компост – дуже хороше органічне добриво багате мікрофлорою, але не може поміняти гній, тому що в ньому є зазвичай є недолік як по головним елементам живлення, так і по мікроелементам. Наприклад, компост, зазвичай, бідний кальцієм і магнієм і містить надлишковий  азот. Якщо на ділянці нестача мікроелементів, то компост з цієї ділянки не може їх заповнити.

Т.Ю. Угарова зазначає сильне збіднення орних земель мікроелементами, через що наше харчування стає поганим. Крім того, порушується баланс в природних процесах. Хоча говорити про мікроелементах має сенс тільки тоді, коли рослини не відчувають голоду в головних елементах живлення. Виходом є застосування мікродобрив для підживлення рослин, краще в хелатній (органічній) формі. Наприклад, біодобриво “Філазоніт МЦ” містить 12 мікроелементів в вільній формі та грунтові бактеріі. У кінцевому рахунку здоров’я саду поліпшується, а повноцінність овочів відбивається на їхньому смаку – вони стають багато смачніше, а головне багато корисніше.

Так як в сучасних умовах забруднення середовища різко знижується сталысть рослин до збудників заразних захворювань, потрібні постійні обприскування рослин активними фізіологічно продуктами (Епін, цирконом, аскорбінової кислотою та ін) Для декор рослин допускаються додатковий обробіток фунгіцидами, а для їстівних рослин від пестицидів, краще рішуче відмовитися.

Правильне і своєчасне застосування органічних добрив, повних мінеральних добрив і мікроелементів, особливо спільне впровадження органічних і мінеральних добрив, покращує фітосанітарний стан землі, сприяє розвитку потрібних грунтових організмів, збільшує стійкість рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища, захворювань і шкідників, дозволяє стовідсотково втілити потенційні здатності рослин, яскравіше проявити їх особливість, зробити їх більш декоративними, зробити овочеві рослини повноцінними за складом і дієтично чистими, прискорити їх дозрівання.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.