Що пропонує молодий бренд одягу Етно?

Хто з нас не стикався з проблемою пошуку сучасного, стильного та оригінального дизайнерського одягу. А якщо до цього додати ще й якість та ексклюзивність – знайти щось подібне виявляється дуже складно. Мас-маркети не часто задовільнять дану потребу. Моніторити інтернет-магазини буває вако через не якісне оформлення каталогів з одягом та незрозумілі дані ціни/матеріалу/розміру. Залишається пробігтися шоу-румами свого міста. Але що робити, якщо часу на детальне вивчення ринку немає?

Звісно, зараз ситуація із вітчизняними дизайнерами значно покращилася і можна прислухатися до порад блогерів, які щодня рекламують якийсь новий бренд. Проте все-одно залишається не зрозумілим як знайти свою голку в цій копиці сіна. Особливо, якщо душа потребує автентики, а тіло – сучасного крою.

Здається, команда мрійників ETNO знайшла вирішення цієї дилеми. Шоу-рум команди знаходиться в самісінькому серці Львова на вул. Валовій. Там можна переглянути та приміряти стильні жіночі вишиванки, стильні колекції одягу, сумки-клатч та інші аксесуари, які поєднують етніку та новітні тенденції.

Команда говорить, що вони створюють не лише якісний та стильний одяг, але й вкладають в нього традицію поколінь, використовуючи етнічні мотиви та звернення то рослинного орнаменту, відображення стихій та навколишнього світу. Власне, вишивка та звернення до традиційних орнаментів – це не просто красива деталь, але й історія роду, самобутність та душа. Такий підхід допомагає надавати «нове життя» культурі та традиції. Їхній одяг живе на межі сучасного та архаїчного з його справжністю, простотою та природністю. І це всі відбивається в роботі мрійників-професіоналів.

До речі, команда подбала й про тих, хто не має змоги завітати в шоу-рум. Якщо ви не зі Львова – пропонуємо переглянути офіційний сайт. Саме тут зібрані унікальні мінімалістичні та стримані речі для чоловіків та жінок, які підходять як для буденних прогулянок, так і для святкових подій. На сайті функціонує зручний магазин, який дозволяє придбати товар в один клік та навіть приміряти одяг онлайн! Аби більше дізнатися про команду та їхні цілі – передріть в розділ «Про нас», або «Блог», де зі кількох слів стає очевидним, що творці «Етно» горять своєю ідеєю.

Зверніть увагу на те, що на сайті представлена нова колекція «Garden». Це чудовий приклад того, як відсутність зайвого, максимальна простота, комфортність та натуральність може вирізняти твій одяг, робити його універсальним та оригінальним.

Одяг, як жіночий, так і чоловічий оздоблений легким та невимушеним вишитим орнаментом, кожна деталь має значення: декор на топах – символізує дощ; дрібні монохромні квіти на сукнях – процес розцвітання; абстрактні фігури на блузах – буяння природи. Кожна річ – не просто продукція – це історія, яку можна прочитати, примірявши її на себе. До цього ж, вражає не тільки зовнішній вигляд одягу. Усі речі виготовленні з 100-відсотків льону, а підкладка виготовлена з бавовни. Уявіть, як зручно та комфортно одягати їх навіть в найспекотніше літо.

А якщо ви перейдете в категорію «постійного клієнта» – для вас гарантована програма лояльності, яка забезпечить шалені знижки! Спробуйте і вам не захочеться нічого іншого!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.