ЧЕСНО – це громадський рух, спрямований на збір достоменної інформації

Чесно – це громадянський рух, діяльність якого спрямована на збір та надання народу повної достоменної інформації про кандидатів виборчої кампанії. Наш рух не є політичною партією та складається тільки з народних активістів та незалежних волонтерів.

Наша мета – надати народу правдиву інформацію про всіх кандидатів на посади керівників країни. Ми даємо можливість людям не залежать від рекламних гасел в передвиборчій кампанії та самостійно робити висновки про ті чи інші дії політиків.

Наші волонтери роблять все можливе та неможливе для того, щоб народ отримав детальну достовірну інформацію про життя та кар’єру своїх фаворитів, та зміг зробити правильний вибір. Не довіряйте брехливим обіцянкам політиків, які всюди дивляться на нас з бігбордів, екранів телевізорів, з кожної сторінки інформаційних газет.

На нашому інформаційному порталі chesno.org ви не побачите жодної реклами. Для того щоб отримати повну інформацію про обраного вами кандидата, вам потрібно всього лише ввести його ім’я та прізвище та ви зможете повністю впевнитись в його обіцянках.

Зробіть свої висновки самостійно, не довіряйте чужим думкам та улесливим промовам та порожнім обіцянкам політиків.

На основі викладених фактів ви можете самостійно аналізувати дії політиків, також вирішувати варто підтримувати його в передвиборчій кампанії чи ні, та зрозуміти чого можна очікувати від нього в подальшому.

Наші волонтери викладаю лише факти, не враховуючи власну думку, однак якщо вас цікавить думка наших експертів, на нашому сайті chesno.org ви також можете ознайомитися з аналітикою, яку вони проводять.

Ви можете бути повністю впевненими, що це інформація ні в якому разі не є агітацією та не має ніякого прихованого підтексту. За інформаційною діяльністю нашого руху не стоять різні спонсори та політики. Ми прагнемо вам тільки дати поживу для роздумів та хочемо щоб ви робили свої висновки самостійно, спираючись лише на достоменні факти.

Чесно – це громадянський рух, завдяки якому ви будете в курсі всіх дій кожного кандидата та отримаєте всю необхідну інформацію, завдяки якій вам буде легко зрозуміти чи гідний той чи інший політик стати на керівну посаду країни.

Будьте впевнені, що йому ні в якому разі не вдасться приховати свої порушення та обдурити виборців.

Для того щоб зробити правильне рішення, спостерігайте за новинами нашого інформаційного порталу chesno.org та будьте в курсі всіх передвиборчих подій.

Джерело: https://www.chesno.org/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.