Підсвічування полиці в інтер’єрі

Зараз скляна полиця стає невід’ємною частиною інтер’єру. Її застосовують практично в будь-якому приміщенні житла – у ванній кімнаті, вітальні, спальні та навіть на кухні. Все завдяки тому, що скло вписується в будь-який інтер’єр. Та й сучасні технології не стоять на місці, із сучасними кріпленнями повісити таку поличку не складе труднощів. А якщо ще додати підсвічування, то будь-який інтер’єр будь-якої кімнати набуває унікального дизайну та загадкової атмосфери.

І, знову ж таки, завдяки сучасним технологіям, підсвічування зараз можна зробити дуже просто. І все завдяки світлодіодній стрічці.

У цій статті ми намагатимемося коротко розповісти, як підібрати її для своїх цілей.

Спочатку розберемося, що це таке. Світлодіодна або, як її ще називають, LED стрічка, являє собою смугу особливого діелектричного матеріалу, на який наносяться струмопровідні доріжки та світлодіоди. Деякі виробники продають готові набори в які, крім світлодіодів, йдуть у комплекті резистори, для регулювання напруги та струму, контактна група. Якщо цього немає, то доведеться придбати окремо. Сама смуга в більшості випадків має на звороті липкий шар, який закритий захисною плівкою.

Світло стрічки може бути різним. Це може бути білий, червоний, синій та зелений колір. У деяких випадках трапляються фіолетові та бірюзові кольори, але такі діоди коштують набагато дорожче.

Також білі можуть бути з теплими, холодним та нейтральними світлом. Ще бувають кольорові стрічки.

Наступне на що слід звернути увагу на це яскравість світіння. Від чого залежить? По-перше, це розміри діодів. По-друге, їхня щільність розташування. Є три основних типи щільності – 30, 60 чи 120 діодів на один метр.

Після того, як ми визначилися з кольором та яскравістю, потрібно визначити який клас захисту нам потрібен. Це все залежить від того, в якому приміщенні освітлення буде використовуватися. Усього є 4 основних типів захисту.

IP20 – не має жодного захисту. Використовується для підсвічування в приміщеннях, де немає вологи – вітальні, спальні, кабінет і т.д.

IP43/44 – вже із мінімальним захистом. Можна використовувати для підсвічування кухонних полиць та у ванній кімнаті.

IP54/55 – має ще більший захист. Призначений для використання на вулиці.

IP67/68 – найвищий захист. Таке підсвічування вже можна використовувати для оформлення фонтанів та басейнів.

Це основні критерії, на які слід звертати увагу при виборі LED стрічки, якщо ви захочете зробити підсвічування полиць у себе вдома.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.